Masáže

Klasická masáž

Obdoba tzv.švédské masáže,slouží k regeneraci organismu a relaxaci,prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží,zlepšuje látkovou výměnu a krevní oběh,odstraňuje únavu,má výrazný kosmetický účinek-přispívá k lepšímu vzhledu člověka,zpomaluje stárnutí a udržuje dobrou tělesnou a duševní kondici

 Sportovní masáž

Podobně jako u klasické masáže,masáž přípravná (ke zlepšení zdravotního stavu,posílení organismu,důkladné hnětení svalstva), masáž odstraňuje únavu (masáž min. 60 min., s dodržením určitého intervalu po námaze), masáž pohotovostní ( příprava a naladění sportovce k podání maximálního výkonu – kombinace různých masérských hmatů ve velmi krátkých intervalech)

Havajská masáž ( Lomi Lomi )

Speciální masáž s kořeny ve staré Polynésii, se soustředěním na energie, dech a laskavý přístup ke klientovi. Masáž se provádí plynulými a rytmickými hmaty a pohyby dlaní a předloktí, masírují se různé části těla ve stejném čase Výrazné účinky masáže jsou v uvolnění svalového a psychického napětí, odplavení toxických látek, rozproudění krevního a lymfatického oběhu a vyrovnání energie těla.

Masáž lávovými kameny

Jedna z velmi příjemných a luxusních metod relaxace díky působení tepla pravých lávových kamenů, která umožňuje dokonalé prohřátí, příznivě ovlivňuje krevní a mízní oběh, vynikající účinky na nervovou soustavu

Medová masáž

Detoxikační masáž při vyčerpanosti v důsledku stresu, nervových poruch, bolestech kloubů, zlepšuje prokrvení, působí na reflefční body, vyhlazuje pokožku, umožňuje příliv nové energie do celého těla. Masáž zad, ev. hýždí, masáže a zábaly kloubů, medové zábaly.

Reflexní masáž plosek nohou

Velmi účinná forma terapeutické masáže. Naše chodidla představují dokonalou mapu celého těla. Terapií reflexních zón můžeme vytvářet předpoklady k prevenci a léčbě různých nemocí. Stlačováním a hlazením jednotlivých bodů na chodidle lze nejen pozitivně ovlivňovat vnitřní orgány, uvolnit nahromaděné napětí, ale i ulevit od bolesti a rozproudit energetický tok v našem těle. Účinná a šetrná technika přispívající k obnovení tělesné i duševní rovnováhy, která aktivizuje přirozené ozdravné síly organismu.