Technika

Metoda GreatLengths je unikátní – žádný jiný systém nezachází s vašimi vlasy tak jemně. S Great Lengths je konec lepení, svařování a svazování. Naše technika prodlužování vlasů představuje revoluční systém – vysoce odolné, zato však jemné spojení vašich vlasů s vlasovými pramínky GreatLengths. Podle typu spoje vašich vlasů s vlasovými pramínky GreatLengths nebo Simply Hair Extensions používáme různé přístroje:

Prodlužování vlasů - technika Air pressure system

Air Pressure System

Tento špičkový přístroj představuje zcela nový rozměr prodlužování vlasů. S tímto přístrojem je možné prodloužit vlasy na celé hlavě za méně než jednu hodinu, místo 3 – 4 hodin s jinými systémy. Díky malému zabudovanému kompresoru a speciálně navrženému aplikátoru je možné aplikovat naráz 5 pramínků během 20 vteřin. Navíc není potřeba při aplikaci pramínky formovat ručně, neboť aplikátor udělá vše automaticky. Více informací se dozvíte v detailním popisu metody Air Pressure.

Prodlužování vlasů - technika Application machine 3200

Application machine 3200

Tento přístroj se stal uznávaným standardem, podle něhož jsou posuzovány přístroje ostatních značek. Jazýček aplikátoru je na jedné straně nahříván. Teplota, která je přibližně stejná jako teplota natáčecí kulmy, změkčuje Great Lengths spoj a umožňuje snadné slisování s vašimi přírodními vlasy. Na rozdíl od jiných systémů s lepidly a vosky, umožňuje velice precizní a čistou práci. Výsledkem je neznatelný spoj, který může být kartáčován, je trvanlivý a především neničí vaše vlastní vlasy.

Prodlužování vlasů - technika Ultrasonic 5000 system

Ultrasonic 5000 system

Tento přístroj využívá metodu „studeného tání“ bez jakéhokoliv tepla. Great Lengths pramínky jsou připojovány pomocí ultrazvukových vibrací. Ultrasonic 5000 vytváří takové spoje, jako kdyby nové pramínky vyrůstaly přímo z Vašich vlastních vlasů. Ultrasonic 5000 dosahuje stejně odolných spojů jako přístroj Application machine 3200 i na velmi jemných, nebo tenkých vlasech. S tímo přístrojem je možné splnit veškerá zvláštní přání našich klientů při zachování vrcholné kvality.