Technika

Metoda GreatLengths je unikátní – žádný jiný systém nezachází s vašimi vlasy tak jemně. S Great Lengths je konec lepení, svařování a svazování. Naše technika prodlužování vlasů představuje revoluční systém – vysoce odolné, zato však jemné spojení vašich vlasů s vlasovými pramínky GreatLengths. Podle typu spoje vašich vlasů s vlasovými pramínky GreatLengths nebo Simply Hair Extensions používáme různé přístroje:

TAPE IN & NANOTAPES prodloužení vlasů pomocí pásky

– 100% lidské vlasy

- stejný objem od kořínků po konečky

- profesionální salonní kvalita vlasů a pásky

- páska vyrobená v EU

 – jsou nejrozšířenější metodou v salonech po celém světě.

Aplikace trvá 30 minut

Pásky  jsou v různých barvách a délkách 30, 40,50 cm a 60cm, struktura je přirozeně rovná, což znamená, že vlasy mají mírně zvlněnou přirozenou strukturu, díky tomu můžete vlasy upravovat stejně jako vlastní vlasy, prodloužení se provádí sendvičovou metodou, to znamená, že 2 pásky jsou spojeny dohromady, to nám umožní rozložit váhu pásky na vlasy, což umožňuje pohodlnější nošení. Pásky se obnovují bez ztráty vlasů v pásce.

Prodlužování vlasů - technika Application machine 3200

Application machine 3200

Tento přístroj se stal uznávaným standardem, podle něhož jsou posuzovány přístroje ostatních značek. Jazýček aplikátoru je na jedné straně nahříván. Teplota, která je přibližně stejná jako teplota natáčecí kulmy, změkčuje Great Lengths spoj a umožňuje snadné slisování s vašimi přírodními vlasy. Na rozdíl od jiných systémů s lepidly a vosky, umožňuje velice precizní a čistou práci. Výsledkem je neznatelný spoj, který může být kartáčován, je trvanlivý a především neničí vaše vlastní vlasy.

Prodlužování vlasů - technika Ultrasonic 5000 system

Ultrasonic 5000 system

Tento přístroj využívá metodu „studeného tání“ bez jakéhokoliv tepla. Great Lengths pramínky jsou připojovány pomocí ultrazvukových vibrací. Ultrasonic 5000 vytváří takové spoje, jako kdyby nové pramínky vyrůstaly přímo z Vašich vlastních vlasů. Ultrasonic 5000 dosahuje stejně odolných spojů jako přístroj Application machine 3200 i na velmi jemných, nebo tenkých vlasech. S tímo přístrojem je možné splnit veškerá zvláštní přání našich klientů při zachování vrcholné kvality.