Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů SIMPLY HAIR  EXTENSIONS

Již více než 20 let sázíme na přirozenost prodloužených vlasů

Pracujeme s tím nejlepším materiálem už od roku 1993 a stojí za námi stovky spokojených zákaznic. V Simply Hair nabízíme řadu evropských a indických přírodních vlasů, mezi nimiž naleznete i stoprocentní Remy. Díky zcela nepoškozeným vlasovým kutikulám se vyznačují tou nejvyšší kvalitou. Po aplikaci zůstávají přirozeně lesklé, hedvábné a necuchají se. Vlasový materiál dovážíme pouze z předních italských a německých společností a pečlivě je třídíme, aby bylo dosaženo stejné délky a síly všech pramínků.

SIMPLY HAIR EXTENSIONS nabízí širokou paletu módních barev. Zvolit si můžete z více než padesáti klasických odstínů, vytvoříme vám efektní účes přesně podle vašich představ a typu osobnosti. Vybereme pro vás takové vlasové vlákno, které bude dokonale korespondovat s vaší přirozenou strukturou, hustotou i délkou. Ideální postup s vámi ráda probere certifikovaná kadeřnice s proškolením odborníky v Německu a Itálii.

Prodlužování vlasů metodou GreatLengths

Prodlužování vlasů metodou Great Lengths je založeno na jemné technice modulování. Místo, kde dochází ke spojení pramínku nových vlasů s Vašimi vlasy, obsahuje řetězec polymeru, s molekulární strukturou podobnou lidským vlasům. Tento řetězec vytvoří dokonalý spoj pomocí speciálního aplikátoru. Spoj je možné v našem salonu kdykoliv expertně odstranit. A to nejdůležitější: Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny!

Zhušťování vlasů

Pramínky nových vlasů lze kromě prodlužování použít také ke zhušťování Vašich vlastních vlasů. Během několika minut získáte bohatý a plný účes, se kterým dále budeme pracovat podle Vašich přání a požadavků.

Kadeřnictví, vlasové studio a práce s prodlouženými vlasy

Naše zkušené kadeřnice umí s Vašimi vlastními i prodlouženými vlasy pracovat profesionálně a splní každé Vaše přání. Pokud chcete zkusit něco nového, neobvyklého, můžete při výběru nového účesu, stylu, barev a doplňků využít odborné rady jednoho z našich nejlepších vizážistů, mistra ČR a vicemistra Evropy ve vizáži, Pavla Bauera.
Naši zákazníci si u nás mohou pořídit nový účes na splátky. Stálým zákazníkům poskytujeme výrazné slevy!