Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů SIMPLY HAIR  EXTENSIONS

Již více než 20 let sázíme na přirozenost prodloužených vlasů

Pracujeme s tím nejlepším materiálem už od roku 1993 a stojí za námi stovky spokojených zákaznic. V Simply Hair nabízíme řadu evropských a indických přírodních vlasů, mezi nimiž naleznete i stoprocentní Remy. Díky zcela nepoškozeným vlasovým kutikulám se vyznačují tou nejvyšší kvalitou. Po aplikaci zůstávají přirozeně lesklé, hedvábné a necuchají se. Vlasový materiál dovážíme pouze z předních italských a německých společností a pečlivě je třídíme, aby bylo dosaženo stejné délky a síly všech pramínků.

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU TAPE IN, NANOTAPES

Nová inovativní technika, vlasy jsou z vysoce kvalitních středoevropských vlasů a jsou jemné.

Tato technika je nejrozšířenější metodou v salonech po celém světě. Pásky jsou v délkách 30,40,50,60 cm. Vaše prodloužené vlasy vypadají naprosto přirozeně. Posunutí i sundání pásek je šetrné k Vašim vlasům.

Dlouhá životnost vlasů – obvykle 8 posunutí i více při správné péči. Pásky se obnovují bez ztráty vlasů na pásce.

SIMPLY HAIR EXTENSIONS nabízí širokou paletu módních barev. Zvolit si můžete z více než padesáti klasických odstínů, vytvoříme vám efektní účes přesně podle vašich představ a typu osobnosti. Vybereme pro vás takové vlasové vlákno, které bude dokonale korespondovat s vaší přirozenou strukturou, hustotou i délkou. Ideální postup s vámi ráda probere certifikovaná kadeřnice s proškolením odborníky v Německu a Itálii.

Prodlužování vlasů metodou GreatLengths

Prodlužování vlasů metodou Great Lengths je založeno na jemné technice modulování. Místo, kde dochází ke spojení pramínku nových vlasů s Vašimi vlasy, obsahuje řetězec polymeru, s molekulární strukturou podobnou lidským vlasům. Tento řetězec vytvoří dokonalý spoj pomocí speciálního aplikátoru. Spoj je možné v našem salonu kdykoliv expertně odstranit. A to nejdůležitější: Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny!

Zhušťování vlasů

Pramínky nových vlasů lze kromě prodlužování použít také ke zhušťování Vašich vlastních vlasů. Během několika minut získáte bohatý a plný účes, se kterým dále budeme pracovat podle Vašich přání a požadavků.