Chytrá náplast

Náplasti nejen proti bolesti – Power Stripsmain-image

Tyto léčivé náplasti proti bolesti právem patří mezi jedny z nejlepších výrobků světa. Pomáhají lidem od bolesti a nejen to. Dokáží vyřešit spoustu jiných zdravotních potíží, jak můžete vidět na obrázcích v galerii. Také se podívejte na recenze našich partnerů i mnoha dalších lidí, kterým náplasti PowerStrips pomohly.

Pomáhají proti bolest zad, bolesti kloubů i svalů, dokáží vyléčit cukrovku, odstraní bradavice a vady kůže, spolehlivě odstraní vrásky a pigmentové skvrny, nabijí Vás energií a ještě umí mnoho dalších věcí!

Jejich složení je naprosto unikátní a díky patentovaným technologiím jsou v mnoha směrech nenahraditelné. Náplasti PowerStrips nejenže pomohou odstranit bolest (jako třeba Brufen), ale dokáží mnoho dalších věcí. Spoustu lidí se kolikrát celé roky trápí s něčím, co může být vyléčeno během několika dnů či týdnů. Těžko se chválí něco jako je náplast PowerStrips, protože výsledky jsou skutečně ohromující a občas tak trochu i neuvěřitelné.
Překvapení lidé, kteří použijí náplast proti bolesti třeba ramene mají najednou cukr v pořádku a hodnotám nemůže věřit kolikrát ani doktor. No a člověk, který může najednou vysadit všelijaké léky ať na cukrovku nebo něco jiného, je pochopitelně nadšený, protože s něčím takovým ani nepočítal.
Těch příběhů, kdy náplasti PowerStrips někoho naprosto překvapily je již opravdu mnoho. Každý den mi někdo volá, jak mu pomohly v tom či onom. Nejspíš si už pomalu začínám zvykat na to, že máme v ruce něco úžasného, ale na rovinu se přiznám, že i já si ještě občas vzpomenu na první informace, které jsem o PowerStrips dostal a na pocity, které jsem tenkrát měl …. Zdálo se mi, že by to mohlo lidi zajímat, ale moc jsem tomu nevěřil …. Taková tenká náplast přece nemůže být skoro všelékem. … Jenže dennodenně vidím výsledky jejích účinků a šťastné obličeje těch, kterým náplasti pomohly.
Je jasné, že každý člověk při prvním seznámení s náplastmi PowerStrips srovnává s tím co zná a i já jsem se k tomu tenkrát tak stavěl. No a co tak známe … náplasti v auto-lékárničce, náplasti na kuří oka a někdo ještě náplasti za pár korun v lékárnách na paty… Jenže to co umí náplasti PowerStrips se s ničím podobným srovnávat nedá. Kdo to nevyzkoušel, tak jednoduše neuvěří.

Složení

Složení PowerStrips

 • MARINE PHYTOPLANKTON ALFA 3 CMP
  To je pro tělo skutečný balzám mládí.
 • IONTY STŘÍBRA
  Všichni znají – protizánětlivé a antiparazitální účinky.
 • ŽENŠEN ….
  Kořen člověk – to už jste někde slyšeli, že? …. Úžasná rostlina a nepostradatelný pomocník v medicíně.
 • GERMANIUM 132
  Organické germanium je často používané na tlumení bolesti. Je prokázaný velmi pozitivní účinek u několika onemocnění:
  – revmatoidní artritida
  – alergie na potraviny
  – hypercholesterolemie
  – Candida albicans
  – chronické virové infekce
  rakovina a degenerativní onemocnění.
  Zdá se, že organické germanium působí prostřednictvím několika mechanismů: váže kyslík pro zlepšení buněčného dýchání. To má zvláštní anti-virovou a anti-bakteriální aktivitu. Stimuluje k činnosti makrofágy a NK buňky (Natural killers – přirozené zabíječe) jsou jedním z typů bílých krvinek. (NK patří do skupiny lymfocytů, které jsou nositeli specifické imunity.) Také, a co je možná nejdůležitější, organické germánium zvyšuje přirozenou produkci interferonu a tedy proliferaci buněk, generování protilátek. Aktuální myšlení mezi výzkumnými pracovníky je, že organické germanium působí hlavně stimulací vlastní přirozenou obrany-schopnost organismu. Jsou tam i další ingredience a vše je výhradně přírodní!