Náš tým

Lukáš Rott – kadeřník

V oboru kadeřnictví pracuje více než 20 let. Za tuto dobu získal mnoho ocenění a titulů na různých kadeřnických soutěžích a certifikáty kvality.  Účastnil se soutěží Color Trophy, nebo Schwarzkopf Awards, je držitelem certifikátu L’Oréal a Kérastase. Kromě skvělých účesů jsou jeho hlavní starostí zdravé a silné vlasy.

Alena Zámorská – kadeřnice

Více než 25 let zkušeností s vlasy a tvorbou účesů přineslo Aleně mnoho zkušeností, které dále využívá jak pro své stávající, tak i pro nové zákaznice, kterým ráda poradí a vytvoří požadovaný účes.

Bára Nováková – kadeřnice

Pro Báru je její práce i jejím koníčkem. S nadšením stále sleduje moderní trendy v designu, barvení a péči o vlasy. Kdykoliv je připravena se zákaznicemi konzultovat jejich dotazy, problémy a požadavky a díky svým bohatým zkušenostem vždy přijde s kreativními nápady.

Věra Kadlecová – kadeřnice

Naše nejzkušenější kadeřnice Věra se věnuje účesům a vlasům více než 41 let. Je účastnicí a vítězkou řady tuzemských i zahraničních soutěží, je vyhledávanou odbornicí a oblíbenou kadeřnicí mnoha zákaznic. Je držitelkou certifikátu L’Oréal a Kérastase.

Lucie Regnemerová – stylistka, kadeřnice, specialistka prodlužování vlasů

Lucie je specialistou na prodlužování vlasů. Její dlouholeté zkušenosti a precizní přístup k práci s vlasy ji přinesly mnoho úspěchů na tuzemských i zahraničních soutěžích. V roce 2006 kadeřnice Lucie vyhlášená prvním vicemistrem mezinárodní evropské soutěže Technika prodlužování vlasů Hair Extensions Nurnberg 2006. V témže roce se stala vítězkou české soutěže Hair Extensions 2006 v Praze